Initask FX

Kurs EUR/INR, wrzesień 2020

Średnia: 86,727 INR

W okresie wrzesień 2020 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 86,727 INR za 1 EUR, minimum 85,718 w dniu 25 września 2020, maksimum 87,520 w dniu 15 września 2020. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 87,409 na 86,299 (-1,27%).

1 września 202030 września 2020

Maksimum 87,520 INR (15 września 2020) Minimum 85,718 INR (25 września 2020)

Średnia86,727
Minimum85,718 (25 września 2020)
Maksimum87,520 (15 września 2020)
Pierwszy kurs87,409
Ostatni kurs86,299
Zmiana-1,27%
Dni22

Wrzesień 2020

Data1 EURZmiana1 INR
1 września 202087,409-0,07%0,011441
2 września 202086,823-0,67%0,011518
3 września 202086,862+0,04%0,011513
4 września 202086,678-0,21%0,011537
7 września 202086,849+0,20%0,011514
8 września 202087,106+0,30%0,011480
9 września 202086,606-0,57%0,011546
10 września 202087,034+0,49%0,011490
11 września 202087,243+0,24%0,011462
14 września 202087,341+0,11%0,011449
15 września 202087,520+0,20%0,011426
16 września 202087,266-0,29%0,011459
17 września 202086,861-0,46%0,011513
18 września 202087,014+0,18%0,011492
21 września 202086,695-0,37%0,011535
22 września 202086,262-0,50%0,011593
23 września 202085,984-0,32%0,011630
24 września 202086,115+0,15%0,011612
25 września 202085,718-0,46%0,011666
28 września 202086,025+0,36%0,011624
29 września 202086,275+0,29%0,011591
30 września 202086,299+0,03%0,011588

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.