Initask FX

Kurs EUR/MXN, kwiecień 2010

Średnia: 16,396 MXN

W okresie kwiecień 2010 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 16,396 MXN za 1 EUR, minimum 16,173 w dniu 26 kwietnia 2010, maksimum 16,619 w dniu 1 kwietnia 2010. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 16,619 na 16,246 (-2,25%).

1 kwietnia 201030 kwietnia 2010

Maksimum 16,619 MXN (1 kwietnia 2010) Minimum 16,173 MXN (26 kwietnia 2010)

Średnia16,396
Minimum16,173 (26 kwietnia 2010)
Maksimum16,619 (1 kwietnia 2010)
Pierwszy kurs16,619
Ostatni kurs16,246
Zmiana-2,25%
Dni20

Kwiecień 2010

Data1 EURZmiana1 MXN
1 kwietnia 201016,619-0,23%0,060170
6 kwietnia 201016,416-1,22%0,060916
7 kwietnia 201016,341-0,45%0,061194
8 kwietnia 201016,384+0,26%0,061036
9 kwietnia 201016,318-0,40%0,061283
12 kwietnia 201016,597+1,71%0,060253
13 kwietnia 201016,559-0,23%0,060390
14 kwietnia 201016,540-0,11%0,060459
15 kwietnia 201016,571+0,19%0,060346
16 kwietnia 201016,492-0,48%0,060634
19 kwietnia 201016,549+0,34%0,060427
20 kwietnia 201016,465-0,51%0,060736
21 kwietnia 201016,331-0,81%0,061233
22 kwietnia 201016,290-0,25%0,061386
23 kwietnia 201016,221-0,42%0,061647
26 kwietnia 201016,173-0,30%0,061831
27 kwietnia 201016,206+0,21%0,061704
28 kwietnia 201016,328+0,75%0,061243
29 kwietnia 201016,265-0,39%0,061481
30 kwietnia 201016,246-0,12%0,061554

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.