Initask FX

Kurs EUR/MXN, maj 2010

Średnia: 15,986 MXN

W okresie maj 2010 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 15,986 MXN za 1 EUR, minimum 15,532 w dniu 13 maja 2010, maksimum 16,469 w dniu 7 maja 2010. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 16,267 na 15,882 (-2,36%).

3 maja 201031 maja 2010

Maksimum 16,469 MXN (7 maja 2010) Minimum 15,532 MXN (13 maja 2010)

Średnia15,986
Minimum15,532 (13 maja 2010)
Maksimum16,469 (7 maja 2010)
Pierwszy kurs16,267
Ostatni kurs15,882
Zmiana-2,36%
Dni21

Maj 2010

Data1 EURZmiana1 MXN
3 maja 201016,267+0,13%0,061475
4 maja 201016,176-0,56%0,061822
5 maja 201016,279+0,64%0,061429
6 maja 201016,240-0,24%0,061577
7 maja 201016,469+1,41%0,060721
10 maja 201016,208-1,58%0,061698
11 maja 201015,945-1,62%0,062716
12 maja 201015,765-1,13%0,063430
13 maja 201015,532-1,48%0,064382
14 maja 201015,578+0,29%0,064193
17 maja 201015,656+0,50%0,063874
18 maja 201015,570-0,54%0,064224
19 maja 201015,755+1,18%0,063473
20 maja 201016,113+2,28%0,062060
21 maja 201016,379+1,65%0,061055
24 maja 201016,075-1,86%0,062210
25 maja 201016,230+0,97%0,061615
26 maja 201015,924-1,89%0,062800
27 maja 201015,835-0,56%0,063152
28 maja 201015,820-0,09%0,063209
31 maja 201015,882+0,39%0,062964

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.