Initask FX

Kurs EUR/MXN, styczeń 2022

Średnia: 23,189 MXN

W okresie styczeń 2022 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 23,189 MXN za 1 EUR, minimum 23,060 w dniu 10 stycznia 2022, maksimum 23,389 w dniu 13 stycznia 2022. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 23,226 na 23,186 (-0,17%).

3 stycznia 202231 stycznia 2022

Maksimum 23,389 MXN (13 stycznia 2022) Minimum 23,060 MXN (10 stycznia 2022)

Średnia23,189
Minimum23,060 (10 stycznia 2022)
Maksimum23,389 (13 stycznia 2022)
Pierwszy kurs23,226
Ostatni kurs23,186
Zmiana-0,17%
Dni21

Styczeń 2022

Data1 EURZmiana1 MXN
3 stycznia 202223,226+0,35%0,043055
4 stycznia 202223,181-0,19%0,043139
5 stycznia 202223,142-0,17%0,043211
6 stycznia 202223,255+0,49%0,043002
7 stycznia 202223,111-0,62%0,043270
10 stycznia 202223,060-0,22%0,043366
11 stycznia 202223,089+0,13%0,043311
12 stycznia 202223,185+0,42%0,043131
13 stycznia 202223,389+0,88%0,042754
14 stycznia 202223,268-0,52%0,042977
17 stycznia 202223,190-0,34%0,043122
18 stycznia 202223,144-0,20%0,043207
19 stycznia 202223,092-0,23%0,043305
20 stycznia 202223,168+0,33%0,043162
21 stycznia 202223,223+0,24%0,043061
24 stycznia 202223,257+0,15%0,042999
25 stycznia 202223,291+0,15%0,042935
26 stycznia 202223,184-0,46%0,043132
27 stycznia 202223,143-0,18%0,043210
28 stycznia 202223,185+0,18%0,043131
31 stycznia 202223,1860,00%0,043130

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.