Initask FX

Kurs EUR/MXN, lipiec 2023

Średnia: 18,708 MXN

W okresie lipiec 2023 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 18,708 MXN za 1 EUR, minimum 18,398 w dniu 28 lipca 2023, maksimum 18,950 w dniu 14 lipca 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 18,661 na 18,409 (-1,35%).

3 lipca 202331 lipca 2023

Maksimum 18,950 MXN (14 lipca 2023) Minimum 18,398 MXN (28 lipca 2023)

Średnia18,708
Minimum18,398 (28 lipca 2023)
Maksimum18,950 (14 lipca 2023)
Pierwszy kurs18,661
Ostatni kurs18,409
Zmiana-1,35%
Dni21

Lipiec 2023

Data1 EURZmiana1 MXN
3 lipca 202318,661+0,54%0,053588
4 lipca 202318,566-0,51%0,053861
5 lipca 202318,560-0,03%0,053879
6 lipca 202318,601+0,22%0,053761
7 lipca 202318,788+1,01%0,053225
10 lipca 202318,754-0,18%0,053321
11 lipca 202318,756+0,01%0,053317
12 lipca 202318,748-0,04%0,053338
13 lipca 202318,925+0,94%0,052841
14 lipca 202318,950+0,13%0,052771
17 lipca 202318,848-0,54%0,053057
18 lipca 202318,803-0,24%0,053183
19 lipca 202318,812+0,05%0,053158
20 lipca 202318,800-0,06%0,053192
21 lipca 202318,853+0,28%0,053042
24 lipca 202318,733-0,64%0,053381
25 lipca 202318,575-0,85%0,053837
26 lipca 202318,670+0,51%0,053561
27 lipca 202318,669-0,01%0,053565
28 lipca 202318,398-1,45%0,054355
31 lipca 202318,409+0,06%0,054322

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.