Initask FX

Kurs EUR/MXN, wrzesień 2023

Średnia: 18,476 MXN

W okresie wrzesień 2023 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 18,476 MXN za 1 EUR, minimum 18,225 w dniu 18 września 2023, maksimum 18,846 w dniu 6 września 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 18,519 na 18,503 (-0,09%).

1 września 202329 września 2023

Maksimum 18,846 MXN (6 września 2023) Minimum 18,225 MXN (18 września 2023)

Średnia18,476
Minimum18,225 (18 września 2023)
Maksimum18,846 (6 września 2023)
Pierwszy kurs18,519
Ostatni kurs18,503
Zmiana-0,09%
Dni21

Wrzesień 2023

Data1 EURZmiana1 MXN
1 września 202318,519+1,83%0,053999
4 września 202318,436-0,45%0,054243
5 września 202318,519+0,45%0,054000
6 września 202318,846+1,77%0,053063
7 września 202318,693-0,81%0,053495
8 września 202318,702+0,05%0,053471
11 września 202318,820+0,63%0,053135
12 września 202318,569-1,33%0,053853
13 września 202318,522-0,25%0,053989
14 września 202318,408-0,62%0,054325
15 września 202318,227-0,98%0,054862
18 września 202318,225-0,01%0,054869
19 września 202318,301+0,42%0,054642
20 września 202318,229-0,40%0,054859
21 września 202318,240+0,06%0,054824
22 września 202318,266+0,14%0,054747
25 września 202318,327+0,34%0,054563
26 września 202318,482+0,84%0,054108
27 września 202318,562+0,44%0,053872
28 września 202318,594+0,17%0,053781
29 września 202318,503-0,49%0,054045

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.