Initask FX

Kurs EUR/MXN, styczeń 2026

Średnia: 20,729 MXN

W okresie styczeń 2026 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 20,729 MXN za 1 EUR, minimum 20,468 w dniu 22 stycznia 2026, maksimum 21,027 w dniu 2 stycznia 2026. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 21,027 na 20,598 (-2,04%).

2 stycznia 202630 stycznia 2026

Maksimum 21,027 MXN (2 stycznia 2026) Minimum 20,468 MXN (22 stycznia 2026)

Średnia20,729
Minimum20,468 (22 stycznia 2026)
Maksimum21,027 (2 stycznia 2026)
Pierwszy kurs21,027
Ostatni kurs20,598
Zmiana-2,04%
Dni21

Styczeń 2026

Data1 EURZmiana1 MXN
2 stycznia 202621,027-0,43%0,047557
5 stycznia 202621,007-0,10%0,047604
6 stycznia 202621,023+0,08%0,047568
7 stycznia 202621,009-0,07%0,047599
8 stycznia 202620,973-0,17%0,047681
9 stycznia 202620,988+0,07%0,047647
12 stycznia 202620,932-0,27%0,047774
13 stycznia 202620,859-0,35%0,047942
14 stycznia 202620,752-0,51%0,048189
15 stycznia 202620,678-0,36%0,048362
16 stycznia 202620,533-0,70%0,048701
19 stycznia 202620,505-0,14%0,048769
20 stycznia 202620,669+0,80%0,048381
21 stycznia 202620,517-0,73%0,048739
22 stycznia 202620,468-0,24%0,048857
23 stycznia 202620,482+0,07%0,048824
26 stycznia 202620,583+0,49%0,048585
27 stycznia 202620,635+0,26%0,048461
28 stycznia 202620,541-0,46%0,048682
29 stycznia 202620,526-0,07%0,048718
30 stycznia 202620,598+0,35%0,048549

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.