Initask FX

Kurs EUR/MXN, lipiec 2026

Średnia: 19,949 MXN

W okresie lipiec 2026 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 19,949 MXN za 1 EUR, minimum 19,861 w dniu 21 lipca 2026, maksimum 20,069 w dniu 9 lipca 2026. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 19,959 na 19,951 (-0,04%).

1 lipca 202631 lipca 2026

Maksimum 20,069 MXN (9 lipca 2026) Minimum 19,861 MXN (21 lipca 2026)

Średnia19,949
Minimum19,861 (21 lipca 2026)
Maksimum20,069 (9 lipca 2026)
Pierwszy kurs19,959
Ostatni kurs19,951
Zmiana-0,04%
Dni23

Lipiec 2026

Data1 EURZmiana1 MXN
1 lipca 202619,959+0,28%0,050102
2 lipca 202620,015+0,28%0,049962
3 lipca 202619,974-0,21%0,050066
6 lipca 202619,959-0,08%0,050104
7 lipca 202619,921-0,19%0,050199
8 lipca 202620,043+0,61%0,049893
9 lipca 202620,069+0,13%0,049829
10 lipca 202620,034-0,17%0,049915
13 lipca 202619,982-0,26%0,050046
14 lipca 202619,959-0,11%0,050103
15 lipca 202619,881-0,39%0,050299
16 lipca 202619,983+0,51%0,050043
17 lipca 202619,993+0,05%0,050019
20 lipca 202619,984-0,04%0,050040
21 lipca 202619,861-0,62%0,050350
22 lipca 202619,877+0,08%0,050310
23 lipca 202619,890+0,07%0,050275
24 lipca 202619,887-0,02%0,050283
27 lipca 202619,882-0,03%0,050298
28 lipca 202619,863-0,09%0,050345
29 lipca 202619,887+0,12%0,050284
30 lipca 202619,968+0,41%0,050079
31 lipca 202619,951-0,09%0,050122

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.