Initask FX

Kurs EUR/NOK, luty 2023

Średnia: 10,953 NOK

W okresie luty 2023 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/NOK. Średnia wyniosła 10,953 NOK za 1 EUR, minimum 10,821 w dniu 13 lutego 2023, maksimum 11,125 w dniu 7 lutego 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,857 na 10,971 (+1,05%).

1 lutego 202328 lutego 2023

Maksimum 11,125 NOK (7 lutego 2023) Minimum 10,821 NOK (13 lutego 2023)

Średnia10,953
Minimum10,821 (13 lutego 2023)
Maksimum11,125 (7 lutego 2023)
Pierwszy kurs10,857
Ostatni kurs10,971
Zmiana+1,05%
Dni20

Luty 2023

Data1 EURZmiana1 NOK
1 lutego 202310,857-0,47%0,092107
2 lutego 202310,954+0,89%0,091295
3 lutego 202310,978+0,23%0,091089
6 lutego 202311,043+0,59%0,090557
7 lutego 202311,125+0,75%0,089885
8 lutego 202311,026-0,89%0,090695
9 lutego 202310,912-1,03%0,091640
10 lutego 202310,871-0,38%0,091988
13 lutego 202310,821-0,46%0,092410
14 lutego 202310,878+0,52%0,091930
15 lutego 202310,919+0,38%0,091581
16 lutego 202310,951+0,29%0,091313
17 lutego 202311,015+0,58%0,090785
20 lutego 202310,968-0,42%0,091172
21 lutego 202310,947-0,20%0,091351
22 lutego 202310,966+0,18%0,091187
23 lutego 202310,954-0,11%0,091287
24 lutego 202310,937-0,16%0,091433
27 lutego 202310,963+0,24%0,091212
28 lutego 202310,971+0,07%0,091147

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.