Initask FX

Kurs EUR/NOK, sierpień 2025

Średnia: 11,865 NOK

W okresie sierpień 2025 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/NOK. Średnia wyniosła 11,865 NOK za 1 EUR, minimum 11,746 w dniu 29 sierpnia 2025, maksimum 11,954 w dniu 8 sierpnia 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,813 na 11,746 (-0,56%).

1 sierpnia 202529 sierpnia 2025

Maksimum 11,954 NOK (8 sierpnia 2025) Minimum 11,746 NOK (29 sierpnia 2025)

Średnia11,865
Minimum11,746 (29 sierpnia 2025)
Maksimum11,954 (8 sierpnia 2025)
Pierwszy kurs11,813
Ostatni kurs11,746
Zmiana-0,56%
Dni21

Sierpień 2025

Data1 EURZmiana1 NOK
1 sierpnia 202511,813+0,33%0,084654
4 sierpnia 202511,874+0,52%0,084214
5 sierpnia 202511,857-0,15%0,084338
6 sierpnia 202511,851-0,05%0,084378
7 sierpnia 202511,890+0,33%0,084102
8 sierpnia 202511,954+0,54%0,083654
11 sierpnia 202511,905-0,41%0,083998
12 sierpnia 202511,894-0,09%0,084077
13 sierpnia 202511,944+0,42%0,083724
14 sierpnia 202511,921-0,19%0,083882
15 sierpnia 202511,896-0,21%0,084062
18 sierpnia 202511,884-0,10%0,084147
19 sierpnia 202511,928+0,37%0,083836
20 sierpnia 202511,950+0,19%0,083679
21 sierpnia 202511,851-0,84%0,084385
22 sierpnia 202511,832-0,15%0,084513
25 sierpnia 202511,809-0,20%0,084685
26 sierpnia 202511,836+0,23%0,084488
27 sierpnia 202511,786-0,42%0,084846
28 sierpnia 202511,748-0,32%0,085121
29 sierpnia 202511,746-0,01%0,085132

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.