Initask FX

Kurs EUR/SEK, styczeń 2022

Średnia: 10,358 SEK

W okresie styczeń 2022 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 10,358 SEK za 1 EUR, minimum 10,238 w dniu 13 stycznia 2022, maksimum 10,552 w dniu 28 stycznia 2022. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,296 na 10,489 (+1,88%).

3 stycznia 202231 stycznia 2022

Maksimum 10,552 SEK (28 stycznia 2022) Minimum 10,238 SEK (13 stycznia 2022)

Średnia10,358
Minimum10,238 (13 stycznia 2022)
Maksimum10,552 (28 stycznia 2022)
Pierwszy kurs10,296
Ostatni kurs10,489
Zmiana+1,88%
Dni21

Styczeń 2022

Data1 EURZmiana1 SEK
3 stycznia 202210,296+0,44%0,097127
4 stycznia 202210,281-0,15%0,097269
5 stycznia 202210,255-0,26%0,097518
6 stycznia 202210,326+0,70%0,096838
7 stycznia 202210,284-0,41%0,097239
10 stycznia 202210,304+0,19%0,097052
11 stycznia 202210,307+0,04%0,097017
12 stycznia 202210,264-0,42%0,097428
13 stycznia 202210,238-0,25%0,097675
14 stycznia 202210,268+0,30%0,097386
17 stycznia 202210,305+0,36%0,097040
18 stycznia 202210,319+0,13%0,096913
19 stycznia 202210,343+0,24%0,096686
20 stycznia 202210,371+0,27%0,096425
21 stycznia 202210,414+0,42%0,096025
24 stycznia 202210,504+0,86%0,095204
25 stycznia 202210,502-0,02%0,095220
26 stycznia 202210,449-0,50%0,095700
27 stycznia 202210,445-0,04%0,095740
28 stycznia 202210,552+1,02%0,094769
31 stycznia 202210,489-0,60%0,095338

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.