Initask FX

Kurs EUR/SEK, kwiecień 2022

Średnia: 10,318 SEK

W okresie kwiecień 2022 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 10,318 SEK za 1 EUR, minimum 10,230 w dniu 20 kwietnia 2022, maksimum 10,403 w dniu 27 kwietnia 2022. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,332 na 10,296 (-0,35%).

1 kwietnia 202229 kwietnia 2022

Maksimum 10,403 SEK (27 kwietnia 2022) Minimum 10,230 SEK (20 kwietnia 2022)

Średnia10,318
Minimum10,230 (20 kwietnia 2022)
Maksimum10,403 (27 kwietnia 2022)
Pierwszy kurs10,332
Ostatni kurs10,296
Zmiana-0,35%
Dni19

Kwiecień 2022

Data1 EURZmiana1 SEK
1 kwietnia 202210,332-0,05%0,096787
4 kwietnia 202210,385+0,51%0,096294
5 kwietnia 202210,259-1,21%0,097473
6 kwietnia 202210,286+0,26%0,097224
7 kwietnia 202210,313+0,27%0,096965
8 kwietnia 202210,277-0,35%0,097307
11 kwietnia 202210,313+0,35%0,096967
12 kwietnia 202210,332+0,19%0,096787
13 kwietnia 202210,3320,00%0,096784
14 kwietnia 202210,301-0,30%0,097080
19 kwietnia 202210,341+0,39%0,096704
20 kwietnia 202210,230-1,07%0,097752
21 kwietnia 202210,255+0,25%0,097511
22 kwietnia 202210,278+0,22%0,097295
25 kwietnia 202210,348+0,68%0,096641
26 kwietnia 202210,393+0,44%0,096214
27 kwietnia 202210,403+0,10%0,096121
28 kwietnia 202210,359-0,42%0,096531
29 kwietnia 202210,296-0,61%0,097127

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.