Initask FX

Kurs EUR/SEK, wrzesień 2023

Średnia: 11,842 SEK

W okresie wrzesień 2023 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 11,842 SEK za 1 EUR, minimum 11,533 w dniu 29 września 2023, maksimum 11,987 w dniu 18 września 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,896 na 11,533 (-3,06%).

1 września 202329 września 2023

Maksimum 11,987 SEK (18 września 2023) Minimum 11,533 SEK (29 września 2023)

Średnia11,842
Minimum11,533 (29 września 2023)
Maksimum11,987 (18 września 2023)
Pierwszy kurs11,896
Ostatni kurs11,533
Zmiana-3,06%
Dni21

Wrzesień 2023

Data1 EURZmiana1 SEK
1 września 202311,896+0,45%0,084062
4 września 202311,901+0,04%0,084027
5 września 202311,915+0,11%0,083931
6 września 202311,911-0,03%0,083960
7 września 202311,909-0,01%0,083967
8 września 202311,904-0,05%0,084005
11 września 202311,880-0,21%0,084179
12 września 202311,887+0,07%0,084122
13 września 202311,947+0,50%0,083700
14 września 202311,950+0,02%0,083682
15 września 202311,873-0,64%0,084225
18 września 202311,987+0,96%0,083422
19 września 202311,884-0,86%0,084143
20 września 202311,880-0,04%0,084173
21 września 202311,926+0,38%0,083850
22 września 202311,879-0,39%0,084182
25 września 202311,728-1,27%0,085266
26 września 202311,654-0,63%0,085807
27 września 202311,626-0,24%0,086018
28 września 202311,607-0,16%0,086159
29 września 202311,533-0,64%0,086711

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.