Initask FX

Kurs EUR/SEK, wrzesień 2024

Średnia: 11,358 SEK

W okresie wrzesień 2024 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 11,358 SEK za 1 EUR, minimum 11,273 w dniu 27 września 2024, maksimum 11,455 w dniu 9 września 2024. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,351 na 11,300 (-0,45%).

2 września 202430 września 2024

Maksimum 11,455 SEK (9 września 2024) Minimum 11,273 SEK (27 września 2024)

Średnia11,358
Minimum11,273 (27 września 2024)
Maksimum11,455 (9 września 2024)
Pierwszy kurs11,351
Ostatni kurs11,300
Zmiana-0,45%
Dni21

Wrzesień 2024

Data1 EURZmiana1 SEK
2 września 202411,351+0,14%0,088098
3 września 202411,372+0,19%0,087935
4 września 202411,411+0,34%0,087635
5 września 202411,399-0,10%0,087723
6 września 202411,370-0,26%0,087952
9 września 202411,455+0,75%0,087298
10 września 202411,435-0,17%0,087447
11 września 202411,4350,00%0,087451
12 września 202411,414-0,18%0,087612
13 września 202411,364-0,44%0,088001
16 września 202411,319-0,39%0,088343
17 września 202411,325+0,04%0,088304
18 września 202411,3240,00%0,088308
19 września 202411,318-0,06%0,088359
20 września 202411,381+0,56%0,087866
23 września 202411,362-0,17%0,088013
24 września 202411,293-0,60%0,088547
25 września 202411,311+0,15%0,088410
26 września 202411,300-0,10%0,088496
27 września 202411,273-0,24%0,088708
30 września 202411,300+0,24%0,088496

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.