Initask FX

Kurs EUR/SEK, wrzesień 2025

Średnia: 11,000 SEK

W okresie wrzesień 2025 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 11,000 SEK za 1 EUR, minimum 10,912 w dniu 15 września 2025, maksimum 11,070 w dniu 19 września 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,012 na 11,056 (+0,40%).

1 września 202530 września 2025

Maksimum 11,070 SEK (19 września 2025) Minimum 10,912 SEK (15 września 2025)

Średnia11,000
Minimum10,912 (15 września 2025)
Maksimum11,070 (19 września 2025)
Pierwszy kurs11,012
Ostatni kurs11,056
Zmiana+0,40%
Dni22

Wrzesień 2025

Data1 EURZmiana1 SEK
1 września 202511,012-0,39%0,090810
2 września 202511,003-0,08%0,090884
3 września 202511,002-0,01%0,090897
4 września 202511,018+0,15%0,090756
5 września 202511,001-0,16%0,090901
8 września 202511,0010,00%0,090905
9 września 202511,002+0,01%0,090894
10 września 202510,951-0,46%0,091316
11 września 202510,9510,00%0,091312
12 września 202510,948-0,03%0,091337
15 września 202510,912-0,34%0,091646
16 września 202510,931+0,17%0,091487
17 września 202510,963+0,30%0,091212
18 września 202510,998+0,31%0,090926
19 września 202511,070+0,66%0,090330
22 września 202511,050-0,19%0,090502
23 września 202510,989-0,55%0,091003
24 września 202511,035+0,42%0,090621
25 września 202511,049+0,12%0,090510
26 września 202511,037-0,10%0,090604
29 września 202511,030-0,06%0,090662
30 września 202511,056+0,24%0,090445

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.