Initask FX

Kurs GBP/INR, styczeń 2015

Średnia: 94,158 INR

W okresie styczeń 2015 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 94,158 INR za 1 GBP, minimum 92,153 w dniu 23 stycznia 2015, maksimum 97,821 w dniu 2 stycznia 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 97,821 na 93,347 (-4,57%).

2 stycznia 201530 stycznia 2015

Maksimum 97,821 INR (2 stycznia 2015) Minimum 92,153 INR (23 stycznia 2015)

Średnia94,158
Minimum92,153 (23 stycznia 2015)
Maksimum97,821 (2 stycznia 2015)
Pierwszy kurs97,821
Ostatni kurs93,347
Zmiana-4,57%
Dni21

Styczeń 2015

Data1 GBPZmiana1 INR
2 stycznia 201597,821-0,69%0,010223
5 stycznia 201596,609-1,24%0,010351
6 stycznia 201596,583-0,03%0,010354
7 stycznia 201595,542-1,08%0,010467
8 stycznia 201594,264-1,34%0,010608
9 stycznia 201594,401+0,14%0,010593
12 stycznia 201594,184-0,23%0,010618
13 stycznia 201594,115-0,07%0,010625
14 stycznia 201594,450+0,36%0,010588
15 stycznia 201594,286-0,17%0,010606
16 stycznia 201593,866-0,44%0,010653
19 stycznia 201593,447-0,45%0,010701
20 stycznia 201593,558+0,12%0,010689
21 stycznia 201593,057-0,54%0,010746
22 stycznia 201593,563+0,54%0,010688
23 stycznia 201592,153-1,51%0,010852
26 stycznia 201592,221+0,07%0,010843
27 stycznia 201592,875+0,71%0,010767
28 stycznia 201593,300+0,46%0,010718
29 stycznia 201593,668+0,39%0,010676
30 stycznia 201593,347-0,34%0,010713

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.