Initask FX

Kurs GBP/INR, marzec 2017

Średnia: 81,245 INR

W okresie marzec 2017 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 81,245 INR za 1 GBP, minimum 79,848 w dniu 14 marca 2017, maksimum 82,286 w dniu 1 marca 2017. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 82,286 na 81,115 (-1,42%).

1 marca 201731 marca 2017

Maksimum 82,286 INR (1 marca 2017) Minimum 79,848 INR (14 marca 2017)

Średnia81,245
Minimum79,848 (14 marca 2017)
Maksimum82,286 (1 marca 2017)
Pierwszy kurs82,286
Ostatni kurs81,115
Zmiana-1,42%
Dni23

Marzec 2017

Data1 GBPZmiana1 INR
1 marca 201782,286-0,62%0,012153
2 marca 201782,048-0,29%0,012188
3 marca 201781,746-0,37%0,012233
6 marca 201781,802+0,07%0,012225
7 marca 201781,271-0,65%0,012305
8 marca 201781,261-0,01%0,012306
9 marca 201781,243-0,02%0,012309
10 marca 201781,000-0,30%0,012346
13 marca 201780,849-0,19%0,012369
14 marca 201779,848-1,24%0,012524
15 marca 201780,102+0,32%0,012484
16 marca 201780,775+0,84%0,012380
17 marca 201780,871+0,12%0,012365
20 marca 201780,975+0,13%0,012350
21 marca 201781,257+0,35%0,012307
22 marca 201781,460+0,25%0,012276
23 marca 201781,844+0,47%0,012218
24 marca 201781,584-0,32%0,012257
27 marca 201781,961+0,46%0,012201
28 marca 201781,711-0,30%0,012238
29 marca 201780,754-1,17%0,012383
30 marca 201780,867+0,14%0,012366
31 marca 201781,115+0,31%0,012328

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.