Initask FX

Kurs GBP/INR, październik 2017

Średnia: 85,884 INR

W okresie październik 2017 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 85,884 INR za 1 GBP, minimum 85,185 w dniu 27 października 2017, maksimum 86,743 w dniu 2 października 2017. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 86,743 na 85,775 (-1,12%).

2 października 201731 października 2017

Maksimum 86,743 INR (2 października 2017) Minimum 85,185 INR (27 października 2017)

Średnia85,884
Minimum85,185 (27 października 2017)
Maksimum86,743 (2 października 2017)
Pierwszy kurs86,743
Ostatni kurs85,775
Zmiana-1,12%
Dni22

Październik 2017

Data1 GBPZmiana1 INR
2 października 201786,743-0,75%0,011528
3 października 201786,704-0,05%0,011534
4 października 201786,339-0,42%0,011582
5 października 201785,804-0,62%0,011655
6 października 201785,491-0,36%0,011697
9 października 201786,061+0,67%0,011620
10 października 201786,089+0,03%0,011616
11 października 201785,906-0,21%0,011641
12 października 201785,443-0,54%0,011704
13 października 201786,213+0,90%0,011599
16 października 201786,099-0,13%0,011615
17 października 201785,778-0,37%0,011658
18 października 201785,605-0,20%0,011682
19 października 201785,681+0,09%0,011671
20 października 201785,724+0,05%0,011665
23 października 201785,685-0,05%0,011671
24 października 201785,752+0,08%0,011662
25 października 201786,084+0,39%0,011617
26 października 201785,642-0,51%0,011677
27 października 201785,185-0,53%0,011739
30 października 201785,651+0,55%0,011675
31 października 201785,775+0,14%0,011658

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.