Initask FX

Kurs GBP/INR, listopad 2017

Średnia: 85,731 INR

W okresie listopad 2017 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 85,731 INR za 1 GBP, minimum 84,583 w dniu 3 listopada 2017, maksimum 86,819 w dniu 30 listopada 2017. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 85,842 na 86,819 (+1,14%).

1 listopada 201730 listopada 2017

Maksimum 86,819 INR (30 listopada 2017) Minimum 84,583 INR (3 listopada 2017)

Średnia85,731
Minimum84,583 (3 listopada 2017)
Maksimum86,819 (30 listopada 2017)
Pierwszy kurs85,842
Ostatni kurs86,819
Zmiana+1,14%
Dni22

Listopad 2017

Data1 GBPZmiana1 INR
1 listopada 201785,842+0,08%0,011649
2 listopada 201784,822-1,19%0,011789
3 listopada 201784,583-0,28%0,011823
6 listopada 201784,801+0,26%0,011792
7 listopada 201785,357+0,66%0,011715
8 listopada 201785,199-0,19%0,011737
9 listopada 201785,250+0,06%0,011730
10 listopada 201785,934+0,80%0,011637
13 listopada 201785,703-0,27%0,011668
14 listopada 201785,745+0,05%0,011662
15 listopada 201785,880+0,16%0,011644
16 listopada 201786,217+0,39%0,011599
17 listopada 201785,788-0,50%0,011657
20 listopada 201786,235+0,52%0,011596
21 listopada 201785,957-0,32%0,011634
22 listopada 201785,859-0,11%0,011647
23 listopada 201785,964+0,12%0,011633
24 listopada 201786,199+0,27%0,011601
27 listopada 201786,258+0,07%0,011593
28 listopada 201785,527-0,85%0,011692
29 listopada 201786,147+0,72%0,011608
30 listopada 201786,819+0,78%0,011518

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.