Initask FX

Kurs GBP/INR, styczeń 2018

Średnia: 87,924 INR

W okresie styczeń 2018 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 87,924 INR za 1 GBP, minimum 85,853 w dniu 4 stycznia 2018, maksimum 90,610 w dniu 25 stycznia 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 86,113 na 90,069 (+4,59%).

2 stycznia 201831 stycznia 2018

Maksimum 90,610 INR (25 stycznia 2018) Minimum 85,853 INR (4 stycznia 2018)

Średnia87,924
Minimum85,853 (4 stycznia 2018)
Maksimum90,610 (25 stycznia 2018)
Pierwszy kurs86,113
Ostatni kurs90,069
Zmiana+4,59%
Dni22

Styczeń 2018

Data1 GBPZmiana1 INR
2 stycznia 201886,113-0,27%0,011613
3 stycznia 201886,130+0,02%0,011610
4 stycznia 201885,853-0,32%0,011648
5 stycznia 201885,876+0,03%0,011645
8 stycznia 201886,003+0,15%0,011628
9 stycznia 201886,124+0,14%0,011611
10 stycznia 201886,008-0,13%0,011627
11 stycznia 201885,920-0,10%0,011639
12 stycznia 201886,749+0,96%0,011528
15 stycznia 201887,576+0,95%0,011419
16 stycznia 201888,150+0,66%0,011344
17 stycznia 201888,080-0,08%0,011353
18 stycznia 201888,565+0,55%0,011291
19 stycznia 201888,541-0,03%0,011294
22 stycznia 201888,803+0,30%0,011261
23 stycznia 201888,942+0,16%0,011243
24 stycznia 201890,239+1,46%0,011082
25 stycznia 201890,610+0,41%0,011036
26 stycznia 201890,577-0,04%0,011040
29 stycznia 201889,499-1,19%0,011173
30 stycznia 201889,909+0,46%0,011122
31 stycznia 201890,069+0,18%0,011103

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.