Initask FX

Kurs GBP/INR, grudzień 2017

Średnia: 86,180 INR

W okresie grudzień 2017 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 86,180 INR za 1 GBP, minimum 85,540 w dniu 19 grudnia 2017, maksimum 87,101 w dniu 4 grudnia 2017. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 86,994 na 86,342 (-0,75%).

1 grudnia 201729 grudnia 2017

Maksimum 87,101 INR (4 grudnia 2017) Minimum 85,540 INR (19 grudnia 2017)

Średnia86,180
Minimum85,540 (19 grudnia 2017)
Maksimum87,101 (4 grudnia 2017)
Pierwszy kurs86,994
Ostatni kurs86,342
Zmiana-0,75%
Dni19

Grudzień 2017

Data1 GBPZmiana1 INR
1 grudnia 201786,994+0,20%0,011495
4 grudnia 201787,101+0,12%0,011481
5 grudnia 201786,526-0,66%0,011557
6 grudnia 201786,311-0,25%0,011586
7 grudnia 201786,423+0,13%0,011571
8 grudnia 201786,464+0,05%0,011566
11 grudnia 201786,097-0,42%0,011615
12 grudnia 201786,036-0,07%0,011623
13 grudnia 201786,021-0,02%0,011625
14 grudnia 201786,484+0,54%0,011563
15 grudnia 201785,672-0,94%0,011672
18 grudnia 201785,893+0,26%0,011642
19 grudnia 201785,540-0,41%0,011690
20 grudnia 201785,991+0,53%0,011629
21 grudnia 201785,540-0,53%0,011690
22 grudnia 201785,704+0,19%0,011668
27 grudnia 201786,138+0,51%0,011609
28 grudnia 201786,149+0,01%0,011608
29 grudnia 201786,342+0,22%0,011582

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.