Initask FX

Kurs GBP/INR, kwiecień 2018

Średnia: 92,484 INR

W okresie kwiecień 2018 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 92,484 INR za 1 GBP, minimum 91,049 w dniu 6 kwietnia 2018, maksimum 94,006 w dniu 17 kwietnia 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 91,421 na 91,142 (-0,30%).

3 kwietnia 201830 kwietnia 2018

Maksimum 94,006 INR (17 kwietnia 2018) Minimum 91,049 INR (6 kwietnia 2018)

Średnia92,484
Minimum91,049 (6 kwietnia 2018)
Maksimum94,006 (17 kwietnia 2018)
Pierwszy kurs91,421
Ostatni kurs91,142
Zmiana-0,30%
Dni20

Kwiecień 2018

Data1 GBPZmiana1 INR
3 kwietnia 201891,421-0,39%0,010938
4 kwietnia 201891,300-0,13%0,010953
5 kwietnia 201891,082-0,24%0,010979
6 kwietnia 201891,049-0,04%0,010983
9 kwietnia 201891,809+0,83%0,010892
10 kwietnia 201892,148+0,37%0,010852
11 kwietnia 201892,575+0,46%0,010802
12 kwietnia 201892,705+0,14%0,010787
13 kwietnia 201892,958+0,27%0,010758
16 kwietnia 201893,700+0,80%0,010672
17 kwietnia 201894,006+0,33%0,010638
18 kwietnia 201893,388-0,66%0,010708
19 kwietnia 201893,657+0,29%0,010677
20 kwietnia 201892,902-0,81%0,010764
23 kwietnia 201892,748-0,17%0,010782
24 kwietnia 201892,693-0,06%0,010788
25 kwietnia 201893,396+0,76%0,010707
26 kwietnia 201893,254-0,15%0,010723
27 kwietnia 201891,750-1,61%0,010899
30 kwietnia 201891,142-0,66%0,010972

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.