Initask FX

Kurs GBP/INR, czerwiec 2018

Średnia: 90,071 INR

W okresie czerwiec 2018 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 90,071 INR za 1 GBP, minimum 89,318 w dniu 1 czerwca 2018, maksimum 90,465 w dniu 25 czerwca 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 89,318 na 90,077 (+0,85%).

1 czerwca 201829 czerwca 2018

Maksimum 90,465 INR (25 czerwca 2018) Minimum 89,318 INR (1 czerwca 2018)

Średnia90,071
Minimum89,318 (1 czerwca 2018)
Maksimum90,465 (25 czerwca 2018)
Pierwszy kurs89,318
Ostatni kurs90,077
Zmiana+0,85%
Dni21

Czerwiec 2018

Data1 GBPZmiana1 INR
1 czerwca 201889,318-0,62%0,011196
4 czerwca 201889,779+0,52%0,011138
5 czerwca 201889,710-0,08%0,011147
6 czerwca 201889,790+0,09%0,011137
7 czerwca 201890,144+0,39%0,011093
8 czerwca 201890,436+0,32%0,011058
11 czerwca 201890,154-0,31%0,011092
12 czerwca 201890,163+0,01%0,011091
13 czerwca 201890,1640,00%0,011091
14 czerwca 201890,431+0,30%0,011058
15 czerwca 201890,324-0,12%0,011071
18 czerwca 201890,143-0,20%0,011094
19 czerwca 201889,935-0,23%0,011119
20 czerwca 201889,738-0,22%0,011144
21 czerwca 201889,750+0,01%0,011142
22 czerwca 201890,152+0,45%0,011092
25 czerwca 201890,465+0,35%0,011054
26 czerwca 201890,415-0,06%0,011060
27 czerwca 201890,384-0,03%0,011064
28 czerwca 201890,017-0,41%0,011109
29 czerwca 201890,077+0,07%0,011102

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.