Initask FX

Kurs GBP/INR, lipiec 2018

Średnia: 90,505 INR

W okresie lipiec 2018 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 90,505 INR za 1 GBP, minimum 89,414 w dniu 18 lipca 2018, maksimum 91,639 w dniu 9 lipca 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 90,322 na 90,164 (-0,17%).

2 lipca 201831 lipca 2018

Maksimum 91,639 INR (9 lipca 2018) Minimum 89,414 INR (18 lipca 2018)

Średnia90,505
Minimum89,414 (18 lipca 2018)
Maksimum91,639 (9 lipca 2018)
Pierwszy kurs90,322
Ostatni kurs90,164
Zmiana-0,17%
Dni22

Lipiec 2018

Data1 GBPZmiana1 INR
2 lipca 201890,322+0,27%0,011071
3 lipca 201890,471+0,16%0,011053
4 lipca 201890,828+0,40%0,011010
5 lipca 201891,417+0,65%0,010939
6 lipca 201891,141-0,30%0,010972
9 lipca 201891,639+0,55%0,010912
10 lipca 201891,260-0,41%0,010958
11 lipca 201891,210-0,05%0,010964
12 lipca 201890,503-0,78%0,011049
13 lipca 201890,105-0,44%0,011098
16 lipca 201891,029+1,03%0,010985
17 lipca 201890,325-0,77%0,011071
18 lipca 201889,414-1,01%0,011184
19 lipca 201889,605+0,21%0,011160
20 lipca 201889,799+0,22%0,011136
23 lipca 201890,471+0,75%0,011053
24 lipca 201890,504+0,04%0,011049
25 lipca 201890,444-0,07%0,011057
26 lipca 201890,533+0,10%0,011046
27 lipca 201889,894-0,71%0,011124
30 lipca 201890,038+0,16%0,011106
31 lipca 201890,164+0,14%0,011091

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.