Initask FX

Kurs GBP/INR, luty 2020

Średnia: 92,732 INR

W okresie luty 2020 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla GBP/INR. Średnia wyniosła 92,732 INR za 1 GBP, minimum 92,137 w dniu 11 lutego 2020, maksimum 93,258 w dniu 18 lutego 2020. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 93,192 na 92,932 (-0,28%).

3 lutego 202028 lutego 2020

Maksimum 93,258 INR (18 lutego 2020) Minimum 92,137 INR (11 lutego 2020)

Średnia92,732
Minimum92,137 (11 lutego 2020)
Maksimum93,258 (18 lutego 2020)
Pierwszy kurs93,192
Ostatni kurs92,932
Zmiana-0,28%
Dni20

Luty 2020

Data1 GBPZmiana1 INR
3 lutego 202093,192-0,58%0,010731
4 lutego 202092,733-0,49%0,010784
5 lutego 202092,882+0,16%0,010766
6 lutego 202092,279-0,65%0,010837
7 lutego 202092,496+0,24%0,010811
10 lutego 202092,295-0,22%0,010835
11 lutego 202092,137-0,17%0,010853
12 lutego 202092,596+0,50%0,010800
13 lutego 202092,893+0,32%0,010765
14 lutego 202093,099+0,22%0,010741
17 lutego 202092,917-0,20%0,010762
18 lutego 202093,258+0,37%0,010723
19 lutego 202092,888-0,40%0,010766
20 lutego 202092,169-0,77%0,010850
21 lutego 202093,107+1,02%0,010740
24 lutego 202092,835-0,29%0,010772
25 lutego 202092,938+0,11%0,010760
26 lutego 202092,596-0,37%0,010800
27 lutego 202092,403-0,21%0,010822
28 lutego 202092,932+0,57%0,010761

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.