Initask FX

Kurs USD/INR, październik 2023

Średnia: 83,213 INR

W okresie październik 2023 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 83,213 INR za 1 USD, minimum 83,057 w dniu 24 października 2023, maksimum 83,297 w dniu 9 października 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 83,167 na 83,265 (+0,12%).

2 października 202331 października 2023

Maksimum 83,297 INR (9 października 2023) Minimum 83,057 INR (24 października 2023)

Średnia83,213
Minimum83,057 (24 października 2023)
Maksimum83,297 (9 października 2023)
Pierwszy kurs83,167
Ostatni kurs83,265
Zmiana+0,12%
Dni22

Październik 2023

Data1 USDZmiana1 INR
2 października 202383,167+0,10%0,012024
3 października 202383,215+0,06%0,012017
4 października 202383,260+0,05%0,012011
5 października 202383,248-0,01%0,012012
6 października 202383,153-0,11%0,012026
9 października 202383,297+0,17%0,012005
10 października 202383,240-0,07%0,012013
11 października 202383,174-0,08%0,012023
12 października 202383,240+0,08%0,012013
13 października 202383,271+0,04%0,012009
16 października 202383,253-0,02%0,012012
17 października 202383,223-0,04%0,012016
18 października 202383,250+0,03%0,012012
19 października 202383,226-0,03%0,012015
20 października 202383,073-0,18%0,012038
23 października 202383,138+0,08%0,012028
24 października 202383,057-0,10%0,012040
25 października 202383,176+0,14%0,012023
26 października 202383,241+0,08%0,012013
27 października 202383,247+0,01%0,012012
30 października 202383,267+0,02%0,012010
31 października 202383,2650,00%0,012010

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.