Initask FX

Kurs USD/INR, październik 2025

Średnia: 88,419 INR

W okresie październik 2025 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 88,419 INR za 1 USD, minimum 87,804 w dniu 24 października 2025, maksimum 88,797 w dniu 9 października 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 88,726 na 88,720 (-0,01%).

1 października 202531 października 2025

Maksimum 88,797 INR (9 października 2025) Minimum 87,804 INR (24 października 2025)

Średnia88,419
Minimum87,804 (24 października 2025)
Maksimum88,797 (9 października 2025)
Pierwszy kurs88,726
Ostatni kurs88,720
Zmiana-0,01%
Dni23

Październik 2025

Data1 USDZmiana1 INR
1 października 202588,726-0,08%0,011271
2 października 202588,719-0,01%0,011272
3 października 202588,787+0,08%0,011263
6 października 202588,781-0,01%0,011264
7 października 202588,756-0,03%0,011267
8 października 202588,7570,00%0,011267
9 października 202588,797+0,05%0,011262
10 października 202588,710-0,10%0,011273
13 października 202588,690-0,02%0,011275
14 października 202588,793+0,12%0,011262
15 października 202588,058-0,83%0,011356
16 października 202587,927-0,15%0,011373
17 października 202587,995+0,08%0,011364
20 października 202587,903-0,10%0,011376
21 października 202587,970+0,08%0,011367
22 października 202588,414+0,50%0,011310
23 października 202587,821-0,67%0,011387
24 października 202587,804-0,02%0,011389
27 października 202588,245+0,50%0,011332
28 października 202588,315+0,08%0,011323
29 października 202588,231-0,10%0,011334
30 października 202588,718+0,55%0,011272
31 października 202588,7200,00%0,011271

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.