Initask FX

Kurs USD/INR, listopad 2025

Średnia: 88,848 INR

W okresie listopad 2025 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 88,848 INR za 1 USD, minimum 88,492 w dniu 11 listopada 2025, maksimum 89,638 w dniu 21 listopada 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 88,774 na 89,478 (+0,79%).

3 listopada 202528 listopada 2025

Maksimum 89,638 INR (21 listopada 2025) Minimum 88,492 INR (11 listopada 2025)

Średnia88,848
Minimum88,492 (11 listopada 2025)
Maksimum89,638 (21 listopada 2025)
Pierwszy kurs88,774
Ostatni kurs89,478
Zmiana+0,79%
Dni20

Listopad 2025

Data1 USDZmiana1 INR
3 listopada 202588,774+0,06%0,011265
4 listopada 202588,709-0,07%0,011273
5 listopada 202588,642-0,08%0,011281
6 listopada 202588,574-0,08%0,011290
7 listopada 202588,676+0,11%0,011277
10 listopada 202588,6790,00%0,011277
11 listopada 202588,492-0,21%0,011300
12 listopada 202588,604+0,13%0,011286
13 listopada 202588,689+0,10%0,011275
14 listopada 202588,673-0,02%0,011277
17 listopada 202588,605-0,08%0,011286
18 listopada 202588,563-0,05%0,011291
19 listopada 202588,504-0,07%0,011299
20 listopada 202588,713+0,24%0,011272
21 listopada 202589,638+1,04%0,011156
24 listopada 202589,149-0,54%0,011217
25 listopada 202589,199+0,06%0,011211
26 listopada 202589,2000,00%0,011211
27 listopada 202589,402+0,23%0,011185
28 listopada 202589,478+0,08%0,011176

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.