Initask FX

Kurs USD/INR, wrzesień 2026

Średnia: 95,471 INR

W okresie wrzesień 2026 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 95,471 INR za 1 USD, minimum 94,490 w dniu 3 września 2026, maksimum 95,985 w dniu 29 września 2026. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 94,951 na 95,835 (+0,93%).

1 września 202630 września 2026

Maksimum 95,985 INR (29 września 2026) Minimum 94,490 INR (3 września 2026)

Średnia95,471
Minimum94,490 (3 września 2026)
Maksimum95,985 (29 września 2026)
Pierwszy kurs94,951
Ostatni kurs95,835
Zmiana+0,93%
Dni22

Wrzesień 2026

Data1 USDZmiana1 INR
1 września 202694,951-0,23%0,010532
2 września 202694,975+0,02%0,010529
3 września 202694,490-0,51%0,010583
4 września 202694,4900,00%0,010583
7 września 202694,4940,00%0,010583
8 września 202694,827+0,35%0,010546
9 września 202695,110+0,30%0,010514
10 września 202695,441+0,35%0,010478
11 września 202695,555+0,12%0,010465
14 września 202695,5550,00%0,010465
15 września 202695,960+0,42%0,010421
16 września 202695,9640,00%0,010421
17 września 202695,939-0,03%0,010423
18 września 202695,877-0,06%0,010430
21 września 202695,820-0,06%0,010436
22 września 202695,595-0,24%0,010461
23 września 202695,741+0,15%0,010445
24 września 202695,960+0,23%0,010421
25 września 202695,817-0,15%0,010437
28 września 202695,983+0,17%0,010419
29 września 202695,9850,00%0,010418
30 września 202695,835-0,16%0,010435

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.