Initask FX

Kurs USD/MXN, grudzień 2023

Średnia: 17,214 MXN

W okresie grudzień 2023 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla USD/MXN. Średnia wyniosła 17,214 MXN za 1 USD, minimum 16,895 w dniu 28 grudnia 2023, maksimum 17,485 w dniu 5 grudnia 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 17,301 na 16,944 (-2,07%).

1 grudnia 202329 grudnia 2023

Maksimum 17,485 MXN (5 grudnia 2023) Minimum 16,895 MXN (28 grudnia 2023)

Średnia17,214
Minimum16,895 (28 grudnia 2023)
Maksimum17,485 (5 grudnia 2023)
Pierwszy kurs17,301
Ostatni kurs16,944
Zmiana-2,07%
Dni19

Grudzień 2023

Data1 USDZmiana1 MXN
1 grudnia 202317,301-0,59%0,057799
4 grudnia 202317,265-0,21%0,057920
5 grudnia 202317,485+1,27%0,057193
6 grudnia 202317,328-0,90%0,057710
7 grudnia 202317,320-0,05%0,057738
8 grudnia 202317,437+0,68%0,057348
11 grudnia 202317,414-0,14%0,057426
12 grudnia 202317,347-0,38%0,057646
13 grudnia 202317,324-0,14%0,057725
14 grudnia 202317,309-0,08%0,057772
15 grudnia 202317,298-0,07%0,057811
18 grudnia 202317,261-0,21%0,057933
19 grudnia 202317,096-0,96%0,058493
20 grudnia 202317,075-0,12%0,058566
21 grudnia 202317,065-0,06%0,058599
22 grudnia 202316,960-0,61%0,058961
27 grudnia 202316,938-0,13%0,059038
28 grudnia 202316,895-0,26%0,059190
29 grudnia 202316,944+0,29%0,059018

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.