Initask FX

Kurs USD/MXN, listopad 2023

Średnia: 17,385 MXN

W okresie listopad 2023 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla USD/MXN. Średnia wyniosła 17,385 MXN za 1 USD, minimum 17,054 w dniu 27 listopada 2023, maksimum 17,980 w dniu 1 listopada 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 17,980 na 17,403 (-3,21%).

1 listopada 202330 listopada 2023

Maksimum 17,980 MXN (1 listopada 2023) Minimum 17,054 MXN (27 listopada 2023)

Średnia17,385
Minimum17,054 (27 listopada 2023)
Maksimum17,980 (1 listopada 2023)
Pierwszy kurs17,980
Ostatni kurs17,403
Zmiana-3,21%
Dni22

Listopad 2023

Data1 USDZmiana1 MXN
1 listopada 202317,980-0,32%0,055617
2 listopada 202317,590-2,17%0,056851
3 listopada 202317,362-1,30%0,057599
6 listopada 202317,469+0,62%0,057243
7 listopada 202317,523+0,31%0,057069
8 listopada 202317,522-0,01%0,057072
9 listopada 202317,545+0,13%0,056997
10 listopada 202317,823+1,59%0,056108
13 listopada 202317,696-0,71%0,056509
14 listopada 202317,564-0,75%0,056934
15 listopada 202317,337-1,29%0,057680
16 listopada 202317,277-0,35%0,057881
17 listopada 202317,204-0,42%0,058126
20 listopada 202317,166-0,22%0,058255
21 listopada 202317,132-0,20%0,058370
22 listopada 202317,177+0,26%0,058217
23 listopada 202317,165-0,07%0,058259
24 listopada 202317,127-0,22%0,058386
27 listopada 202317,054-0,43%0,058637
28 listopada 202317,179+0,73%0,058210
29 listopada 202317,184+0,03%0,058194
30 listopada 202317,403+1,28%0,057461

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.