Initask FX

Kurs USD/MXN, grudzień 2025

Średnia: 18,089 MXN

W okresie grudzień 2025 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla USD/MXN. Średnia wyniosła 18,089 MXN za 1 USD, minimum 17,902 w dniu 24 grudnia 2025, maksimum 18,311 w dniu 2 grudnia 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 18,278 na 17,973 (-1,67%).

1 grudnia 202531 grudnia 2025

Maksimum 18,311 MXN (2 grudnia 2025) Minimum 17,902 MXN (24 grudnia 2025)

Średnia18,089
Minimum17,902 (24 grudnia 2025)
Maksimum18,311 (2 grudnia 2025)
Pierwszy kurs18,278
Ostatni kurs17,973
Zmiana-1,67%
Dni21

Grudzień 2025

Data1 USDZmiana1 MXN
1 grudnia 202518,278-0,36%0,054710
2 grudnia 202518,311+0,18%0,054613
3 grudnia 202518,252-0,32%0,054788
4 grudnia 202518,271+0,10%0,054732
5 grudnia 202518,198-0,40%0,054952
8 grudnia 202518,188-0,05%0,054980
9 grudnia 202518,277+0,49%0,054713
10 grudnia 202518,205-0,40%0,054931
11 grudnia 202518,178-0,15%0,055013
12 grudnia 202518,038-0,77%0,055440
15 grudnia 202517,980-0,32%0,055617
16 grudnia 202517,963-0,10%0,055671
17 grudnia 202517,986+0,13%0,055600
18 grudnia 202518,002+0,09%0,055549
19 grudnia 202518,015+0,07%0,055509
22 grudnia 202518,002-0,07%0,055548
23 grudnia 202517,944-0,32%0,055729
24 grudnia 202517,902-0,23%0,055859
29 grudnia 202517,933+0,17%0,055764
30 grudnia 202517,964+0,18%0,055666
31 grudnia 202517,973+0,05%0,055640

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.