Initask FX

Kurs EUR/CZK, maj 2008

Średnia: 25,100 CZK

W okresie maj 2008 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,100 CZK za 1 EUR, minimum 24,939 w dniu 13 maja 2008, maksimum 25,265 w dniu 2 maja 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,265 na 25,088 (-0,70%).

2 maja 200830 maja 2008

Maksimum 25,265 CZK (2 maja 2008) Minimum 24,939 CZK (13 maja 2008)

Średnia25,100
Minimum24,939 (13 maja 2008)
Maksimum25,265 (2 maja 2008)
Pierwszy kurs25,265
Ostatni kurs25,088
Zmiana-0,70%
Dni21

Maj 2008

Data1 EURZmiana1 CZK
2 maja 200825,265+0,24%0,039580
5 maja 200825,227-0,15%0,039640
6 maja 200825,175-0,21%0,039722
7 maja 200825,142-0,13%0,039774
8 maja 200825,171+0,12%0,039728
9 maja 200825,147-0,10%0,039766
12 maja 200824,950-0,78%0,040080
13 maja 200824,939-0,04%0,040098
14 maja 200825,029+0,36%0,039954
15 maja 200825,040+0,04%0,039936
16 maja 200824,977-0,25%0,040037
19 maja 200825,056+0,32%0,039911
20 maja 200825,062+0,02%0,039901
21 maja 200825,085+0,09%0,039864
22 maja 200825,147+0,25%0,039766
23 maja 200825,103-0,17%0,039836
26 maja 200825,083-0,08%0,039868
27 maja 200825,143+0,24%0,039773
28 maja 200825,209+0,26%0,039668
29 maja 200825,060-0,59%0,039904
30 maja 200825,088+0,11%0,039860

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.