Initask FX

Kurs EUR/CZK, lipiec 2009

Średnia: 25,793 CZK

W okresie lipiec 2009 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,793 CZK za 1 EUR, minimum 25,472 w dniu 24 lipca 2009, maksimum 26,047 w dniu 8 lipca 2009. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,770 na 25,573 (-0,76%).

1 lipca 200931 lipca 2009

Maksimum 26,047 CZK (8 lipca 2009) Minimum 25,472 CZK (24 lipca 2009)

Średnia25,793
Minimum25,472 (24 lipca 2009)
Maksimum26,047 (8 lipca 2009)
Pierwszy kurs25,770
Ostatni kurs25,573
Zmiana-0,76%
Dni23

Lipiec 2009

Data1 EURZmiana1 CZK
1 lipca 200925,770-0,43%0,038805
2 lipca 200925,755-0,06%0,038827
3 lipca 200925,865+0,43%0,038662
6 lipca 200925,954+0,34%0,038530
7 lipca 200925,882-0,28%0,038637
8 lipca 200926,047+0,64%0,038392
9 lipca 200925,933-0,44%0,038561
10 lipca 200926,030+0,37%0,038417
13 lipca 200926,028-0,01%0,038420
14 lipca 200926,014-0,05%0,038441
15 lipca 200925,900-0,44%0,038610
16 lipca 200925,861-0,15%0,038668
17 lipca 200925,918+0,22%0,038583
20 lipca 200925,838-0,31%0,038703
21 lipca 200925,815-0,09%0,038737
22 lipca 200925,825+0,04%0,038722
23 lipca 200925,625-0,77%0,039024
24 lipca 200925,472-0,60%0,039259
27 lipca 200925,517+0,18%0,039190
28 lipca 200925,501-0,06%0,039214
29 lipca 200925,540+0,15%0,039154
30 lipca 200925,581+0,16%0,039092
31 lipca 200925,573-0,03%0,039104

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.