Initask FX

Kurs EUR/CZK, wrzesień 2009

Średnia: 25,346 CZK

W okresie wrzesień 2009 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,346 CZK za 1 EUR, minimum 25,089 w dniu 18 września 2009, maksimum 25,686 w dniu 2 września 2009. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,567 na 25,164 (-1,58%).

1 września 200930 września 2009

Maksimum 25,686 CZK (2 września 2009) Minimum 25,089 CZK (18 września 2009)

Średnia25,346
Minimum25,089 (18 września 2009)
Maksimum25,686 (2 września 2009)
Pierwszy kurs25,567
Ostatni kurs25,164
Zmiana-1,58%
Dni22

Wrzesień 2009

Data1 EURZmiana1 CZK
1 września 200925,567+0,75%0,039113
2 września 200925,686+0,47%0,038932
3 września 200925,615-0,28%0,039040
4 września 200925,561-0,21%0,039122
7 września 200925,488-0,29%0,039234
8 września 200925,479-0,04%0,039248
9 września 200925,522+0,17%0,039182
10 września 200925,499-0,09%0,039217
11 września 200925,488-0,04%0,039234
14 września 200925,455-0,13%0,039285
15 września 200925,351-0,41%0,039446
16 września 200925,245-0,42%0,039612
17 września 200925,094-0,60%0,039850
18 września 200925,089-0,02%0,039858
21 września 200925,167+0,31%0,039735
22 września 200925,131-0,14%0,039791
23 września 200925,244+0,45%0,039613
24 września 200925,159-0,34%0,039747
25 września 200925,180+0,08%0,039714
28 września 200925,252+0,29%0,039601
29 września 200925,180-0,29%0,039714
30 września 200925,164-0,06%0,039739

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.