Initask FX

Kurs EUR/CZK, październik 2014

Średnia: 27,588 CZK

W okresie październik 2014 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,588 CZK za 1 EUR, minimum 27,470 w dniu 7 października 2014, maksimum 27,784 w dniu 29 października 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,502 na 27,770 (+0,97%).

1 października 201431 października 2014

Maksimum 27,784 CZK (29 października 2014) Minimum 27,470 CZK (7 października 2014)

Średnia27,588
Minimum27,470 (7 października 2014)
Maksimum27,784 (29 października 2014)
Pierwszy kurs27,502
Ostatni kurs27,770
Zmiana+0,97%
Dni23

Październik 2014

Data1 EURZmiana1 CZK
1 października 201427,502+0,01%0,036361
2 października 201427,495-0,03%0,036370
3 października 201427,479-0,06%0,036391
6 października 201427,481+0,01%0,036389
7 października 201427,470-0,04%0,036403
8 października 201427,480+0,04%0,036390
9 października 201427,470-0,04%0,036403
10 października 201427,493+0,08%0,036373
13 października 201427,545+0,19%0,036304
14 października 201427,5450,00%0,036304
15 października 201427,5450,00%0,036304
16 października 201427,5460,00%0,036303
17 października 201427,492-0,20%0,036374
20 października 201427,562+0,25%0,036282
21 października 201427,613+0,19%0,036215
22 października 201427,683+0,25%0,036123
23 października 201427,690+0,03%0,036114
24 października 201427,695+0,02%0,036108
27 października 201427,705+0,04%0,036095
28 października 201427,749+0,16%0,036037
29 października 201427,784+0,13%0,035992
30 października 201427,729-0,20%0,036063
31 października 201427,770+0,15%0,036010

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.