Initask FX

Kurs EUR/CZK, listopad 2014

Średnia: 27,667 CZK

W okresie listopad 2014 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,667 CZK za 1 EUR, minimum 27,579 w dniu 26 listopada 2014, maksimum 27,823 w dniu 5 listopada 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,788 na 27,652 (-0,49%).

3 listopada 201428 listopada 2014

Maksimum 27,823 CZK (5 listopada 2014) Minimum 27,579 CZK (26 listopada 2014)

Średnia27,667
Minimum27,579 (26 listopada 2014)
Maksimum27,823 (5 listopada 2014)
Pierwszy kurs27,788
Ostatni kurs27,652
Zmiana-0,49%
Dni20

Listopad 2014

Data1 EURZmiana1 CZK
3 listopada 201427,788+0,06%0,035987
4 listopada 201427,7880,00%0,035987
5 listopada 201427,823+0,13%0,035941
6 listopada 201427,769-0,19%0,036011
7 listopada 201427,705-0,23%0,036095
10 listopada 201427,585-0,43%0,036252
11 listopada 201427,592+0,03%0,036242
12 listopada 201427,603+0,04%0,036228
13 listopada 201427,644+0,15%0,036174
14 listopada 201427,653+0,03%0,036162
17 listopada 201427,701+0,17%0,036100
18 listopada 201427,677-0,09%0,036131
19 listopada 201427,683+0,02%0,036123
20 listopada 201427,657-0,09%0,036157
21 listopada 201427,660+0,01%0,036153
24 listopada 201427,592-0,25%0,036242
25 listopada 201427,583-0,03%0,036254
26 listopada 201427,579-0,01%0,036259
27 listopada 201427,609+0,11%0,036220
28 listopada 201427,652+0,16%0,036164

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.