Initask FX

Kurs EUR/HKD, styczeń 2010

Średnia: 11,078 HKD

W okresie styczeń 2010 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/HKD. Średnia wyniosła 11,078 HKD za 1 EUR, minimum 10,847 w dniu 29 stycznia 2010, maksimum 11,293 w dniu 13 stycznia 2010. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,161 na 10,847 (-2,81%).

4 stycznia 201029 stycznia 2010

Maksimum 11,293 HKD (13 stycznia 2010) Minimum 10,847 HKD (29 stycznia 2010)

Średnia11,078
Minimum10,847 (29 stycznia 2010)
Maksimum11,293 (13 stycznia 2010)
Pierwszy kurs11,161
Ostatni kurs10,847
Zmiana-2,81%
Dni20

Styczeń 2010

Data1 EURZmiana1 HKD
4 stycznia 201011,161-0,09%0,089599
5 stycznia 201011,202+0,37%0,089272
6 stycznia 201011,129-0,65%0,089855
7 stycznia 201011,093-0,32%0,090147
8 stycznia 201011,070-0,21%0,090335
11 stycznia 201011,267+1,78%0,088758
12 stycznia 201011,230-0,32%0,089046
13 stycznia 201011,293+0,56%0,088547
14 stycznia 201011,237-0,50%0,088995
15 stycznia 201011,154-0,74%0,089657
18 stycznia 201011,153-0,01%0,089663
19 stycznia 201011,085-0,61%0,090215
20 stycznia 201010,975-0,99%0,091114
21 stycznia 201010,927-0,44%0,091521
22 stycznia 201010,985+0,53%0,091037
25 stycznia 201010,993+0,08%0,090968
26 stycznia 201010,949-0,40%0,091329
27 stycznia 201010,942-0,07%0,091389
28 stycznia 201010,876-0,61%0,091950
29 stycznia 201010,847-0,26%0,092191

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.