Initask FX

Kurs EUR/HKD, luty 2010

Średnia: 10,630 HKD

W okresie luty 2010 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/HKD. Średnia wyniosła 10,630 HKD za 1 EUR, minimum 10,473 w dniu 25 lutego 2010, maksimum 10,858 w dniu 3 lutego 2010. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,807 na 10,534 (-2,53%).

1 lutego 201026 lutego 2010

Maksimum 10,858 HKD (3 lutego 2010) Minimum 10,473 HKD (25 lutego 2010)

Średnia10,630
Minimum10,473 (25 lutego 2010)
Maksimum10,858 (3 lutego 2010)
Pierwszy kurs10,807
Ostatni kurs10,534
Zmiana-2,53%
Dni20

Luty 2010

Data1 EURZmiana1 HKD
1 lutego 201010,807-0,37%0,092536
2 lutego 201010,826+0,18%0,092368
3 lutego 201010,858+0,29%0,092098
4 lutego 201010,758-0,92%0,092951
5 lutego 201010,639-1,10%0,093989
8 lutego 201010,626-0,12%0,094106
9 lutego 201010,691+0,61%0,093540
10 lutego 201010,677-0,13%0,093663
11 lutego 201010,659-0,16%0,093817
12 lutego 201010,546-1,06%0,094819
15 lutego 201010,574+0,26%0,094575
16 lutego 201010,606+0,31%0,094284
17 lutego 201010,663+0,54%0,093779
18 lutego 201010,536-1,19%0,094909
19 lutego 201010,500-0,35%0,095239
22 lutego 201010,579+0,75%0,094528
23 lutego 201010,538-0,38%0,094893
24 lutego 201010,518-0,19%0,095071
25 lutego 201010,473-0,44%0,095486
26 lutego 201010,534+0,58%0,094934

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.