Initask FX

Kurs EUR/INR, lipiec 2014

Średnia: 81,306 INR

W okresie lipiec 2014 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 81,306 INR za 1 EUR, minimum 80,526 w dniu 30 lipca 2014, maksimum 82,231 w dniu 1 lipca 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 82,231 na 81,017 (-1,48%).

1 lipca 201431 lipca 2014

Maksimum 82,231 INR (1 lipca 2014) Minimum 80,526 INR (30 lipca 2014)

Średnia81,306
Minimum80,526 (30 lipca 2014)
Maksimum82,231 (1 lipca 2014)
Pierwszy kurs82,231
Ostatni kurs81,017
Zmiana-1,48%
Dni23

Lipiec 2014

Data1 EURZmiana1 INR
1 lipca 201482,231+0,03%0,012161
2 lipca 201481,328-1,10%0,012296
3 lipca 201481,392+0,08%0,012286
4 lipca 201481,168-0,27%0,012320
7 lipca 201481,576+0,50%0,012259
8 lipca 201481,253-0,40%0,012307
9 lipca 201481,298+0,06%0,012300
10 lipca 201481,904+0,75%0,012209
11 lipca 201481,569-0,41%0,012260
14 lipca 201481,830+0,32%0,012220
15 lipca 201481,8280,00%0,012221
16 lipca 201481,300-0,64%0,012300
17 lipca 201481,383+0,10%0,012288
18 lipca 201481,610+0,28%0,012253
21 lipca 201481,520-0,11%0,012267
22 lipca 201481,183-0,41%0,012318
23 lipca 201480,857-0,40%0,012367
24 lipca 201481,007+0,19%0,012345
25 lipca 201480,768-0,30%0,012381
28 lipca 201480,681-0,11%0,012394
29 lipca 201480,805+0,15%0,012375
30 lipca 201480,526-0,35%0,012418
31 lipca 201481,017+0,61%0,012343

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.