Initask FX

Kurs EUR/INR, grudzień 2014

Średnia: 77,378 INR

W okresie grudzień 2014 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 77,378 INR za 1 EUR, minimum 75,901 w dniu 8 grudnia 2014, maksimum 80,222 w dniu 16 grudnia 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 77,356 na 76,719 (-0,82%).

1 grudnia 201431 grudnia 2014

Maksimum 80,222 INR (16 grudnia 2014) Minimum 75,901 INR (8 grudnia 2014)

Średnia77,378
Minimum75,901 (8 grudnia 2014)
Maksimum80,222 (16 grudnia 2014)
Pierwszy kurs77,356
Ostatni kurs76,719
Zmiana-0,82%
Dni21

Grudzień 2014

Data1 EURZmiana1 INR
1 grudnia 201477,356-0,25%0,012927
2 grudnia 201476,883-0,61%0,013007
3 grudnia 201476,218-0,87%0,013120
4 grudnia 201476,206-0,02%0,013122
5 grudnia 201476,379+0,23%0,013093
8 grudnia 201475,901-0,62%0,013175
9 grudnia 201476,641+0,97%0,013048
10 grudnia 201476,923+0,37%0,013000
11 grudnia 201477,564+0,83%0,012893
12 grudnia 201477,768+0,26%0,012859
15 grudnia 201478,582+1,05%0,012726
16 grudnia 201480,222+2,09%0,012465
17 grudnia 201479,197-1,28%0,012627
18 grudnia 201477,477-2,17%0,012907
19 grudnia 201477,732+0,33%0,012865
22 grudnia 201477,477-0,33%0,012907
23 grudnia 201477,299-0,23%0,012937
24 grudnia 201477,559+0,34%0,012893
29 grudnia 201477,666+0,14%0,012876
30 grudnia 201477,169-0,64%0,012959
31 grudnia 201476,719-0,58%0,013035

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.