Initask FX

Kurs EUR/INR, styczeń 2015

Średnia: 72,214 INR

W okresie styczeń 2015 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 72,214 INR za 1 EUR, minimum 68,866 w dniu 23 stycznia 2015, maksimum 76,300 w dniu 2 stycznia 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 76,300 na 70,113 (-8,11%).

2 stycznia 201530 stycznia 2015

Maksimum 76,300 INR (2 stycznia 2015) Minimum 68,866 INR (23 stycznia 2015)

Średnia72,214
Minimum68,866 (23 stycznia 2015)
Maksimum76,300 (2 stycznia 2015)
Pierwszy kurs76,300
Ostatni kurs70,113
Zmiana-8,11%
Dni21

Styczeń 2015

Data1 EURZmiana1 INR
2 stycznia 201576,300-0,55%0,013106
5 stycznia 201575,616-0,90%0,013225
6 stycznia 201575,740+0,16%0,013203
7 stycznia 201574,742-1,32%0,013379
8 stycznia 201573,630-1,49%0,013581
9 stycznia 201573,623-0,01%0,013583
12 stycznia 201573,378-0,33%0,013628
13 stycznia 201573,099-0,38%0,013680
14 stycznia 201573,227+0,18%0,013656
15 stycznia 201572,336-1,22%0,013824
16 stycznia 201571,686-0,90%0,013950
19 stycznia 201571,617-0,10%0,013963
20 stycznia 201571,450-0,23%0,013996
21 stycznia 201571,384-0,09%0,014009
22 stycznia 201571,519+0,19%0,013982
23 stycznia 201568,866-3,71%0,014521
26 stycznia 201569,069+0,29%0,014478
27 stycznia 201569,401+0,48%0,014409
28 stycznia 201569,658+0,37%0,014356
29 stycznia 201570,040+0,55%0,014277
30 stycznia 201570,113+0,10%0,014263

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.