Initask FX

Kurs EUR/INR, marzec 2015

Średnia: 67,739 INR

W okresie marzec 2015 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 67,739 INR za 1 EUR, minimum 66,276 w dniu 12 marca 2015, maksimum 69,541 w dniu 2 marca 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 69,541 na 67,274 (-3,26%).

2 marca 201531 marca 2015

Maksimum 69,541 INR (2 marca 2015) Minimum 66,276 INR (12 marca 2015)

Średnia67,739
Minimum66,276 (12 marca 2015)
Maksimum69,541 (2 marca 2015)
Pierwszy kurs69,541
Ostatni kurs67,274
Zmiana-3,26%
Dni22

Marzec 2015

Data1 EURZmiana1 INR
2 marca 201569,541+0,09%0,014380
3 marca 201569,154-0,56%0,014460
4 marca 201569,263+0,16%0,014438
5 marca 201568,910-0,51%0,014512
6 marca 201568,406-0,73%0,014619
9 marca 201568,071-0,49%0,014691
10 marca 201567,421-0,96%0,014832
11 marca 201566,410-1,50%0,015058
12 marca 201566,276-0,20%0,015088
13 marca 201566,633+0,54%0,015008
16 marca 201566,374-0,39%0,015066
17 marca 201566,716+0,51%0,014989
18 marca 201566,475-0,36%0,015043
19 marca 201566,820+0,52%0,014966
20 marca 201567,169+0,52%0,014888
23 marca 201567,957+1,17%0,014715
24 marca 201568,248+0,43%0,014652
25 marca 201568,515+0,39%0,014595
26 marca 201568,830+0,46%0,014529
27 marca 201567,870-1,39%0,014734
30 marca 201567,918+0,07%0,014724
31 marca 201567,274-0,95%0,014865

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.