Initask FX

Kurs EUR/INR, kwiecień 2015

Średnia: 67,643 INR

W okresie kwiecień 2015 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 67,643 INR za 1 EUR, minimum 65,867 w dniu 13 kwietnia 2015, maksimum 71,215 w dniu 30 kwietnia 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 67,216 na 71,215 (+5,95%).

1 kwietnia 201530 kwietnia 2015

Maksimum 71,215 INR (30 kwietnia 2015) Minimum 65,867 INR (13 kwietnia 2015)

Średnia67,643
Minimum65,867 (13 kwietnia 2015)
Maksimum71,215 (30 kwietnia 2015)
Pierwszy kurs67,216
Ostatni kurs71,215
Zmiana+5,95%
Dni20

Kwiecień 2015

Data1 EURZmiana1 INR
1 kwietnia 201567,216-0,09%0,014877
2 kwietnia 201567,343+0,19%0,014849
7 kwietnia 201567,598+0,38%0,014793
8 kwietnia 201567,611+0,02%0,014791
9 kwietnia 201567,011-0,89%0,014923
10 kwietnia 201565,910-1,64%0,015172
13 kwietnia 201565,867-0,07%0,015182
14 kwietnia 201565,905+0,06%0,015173
15 kwietnia 201565,983+0,12%0,015156
16 kwietnia 201566,687+1,07%0,014995
17 kwietnia 201567,474+1,18%0,014821
20 kwietnia 201567,526+0,08%0,014809
21 kwietnia 201567,309-0,32%0,014857
22 kwietnia 201567,622+0,46%0,014788
23 kwietnia 201568,211+0,87%0,014660
24 kwietnia 201568,800+0,86%0,014535
27 kwietnia 201568,793-0,01%0,014536
28 kwietnia 201568,999+0,30%0,014493
29 kwietnia 201569,784+1,14%0,014330
30 kwietnia 201571,215+2,05%0,014042

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.