Initask FX

Kurs EUR/INR, maj 2015

Średnia: 71,115 INR

W okresie maj 2015 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 71,115 INR za 1 EUR, minimum 69,541 w dniu 28 maja 2015, maksimum 72,716 w dniu 14 maja 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 70,996 na 69,989 (-1,42%).

4 maja 201529 maja 2015

Maksimum 72,716 INR (14 maja 2015) Minimum 69,541 INR (28 maja 2015)

Średnia71,115
Minimum69,541 (28 maja 2015)
Maksimum72,716 (14 maja 2015)
Pierwszy kurs70,996
Ostatni kurs69,989
Zmiana-1,42%
Dni20

Maj 2015

Data1 EURZmiana1 INR
4 maja 201570,996-0,31%0,014085
5 maja 201570,514-0,68%0,014182
6 maja 201571,355+1,19%0,014014
7 maja 201572,528+1,64%0,013788
8 maja 201571,803-1,00%0,013927
11 maja 201571,135-0,93%0,014058
12 maja 201572,255+1,57%0,013840
13 maja 201571,826-0,59%0,013923
14 maja 201572,716+1,24%0,013752
15 maja 201572,116-0,83%0,013867
18 maja 201572,511+0,55%0,013791
19 maja 201571,215-1,79%0,014042
20 maja 201570,927-0,41%0,014099
21 maja 201570,820-0,15%0,014120
22 maja 201570,859+0,05%0,014113
25 maja 201569,776-1,53%0,014332
26 maja 201569,844+0,10%0,014318
27 maja 201569,579-0,38%0,014372
28 maja 201569,541-0,05%0,014380
29 maja 201569,989+0,64%0,014288

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.