Initask FX

Kurs EUR/MXN, luty 2023

Średnia: 19,954 MXN

W okresie luty 2023 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 19,954 MXN za 1 EUR, minimum 19,378 w dniu 27 lutego 2023, maksimum 20,492 w dniu 1 lutego 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 20,492 na 19,448 (-5,09%).

1 lutego 202328 lutego 2023

Maksimum 20,492 MXN (1 lutego 2023) Minimum 19,378 MXN (27 lutego 2023)

Średnia19,954
Minimum19,378 (27 lutego 2023)
Maksimum20,492 (1 lutego 2023)
Pierwszy kurs20,492
Ostatni kurs19,448
Zmiana-5,09%
Dni20

Luty 2023

Data1 EURZmiana1 MXN
1 lutego 202320,492+0,47%0,048800
2 lutego 202320,405-0,42%0,049008
3 lutego 202320,462+0,28%0,048870
6 lutego 202320,488+0,13%0,048809
7 lutego 202320,432-0,28%0,048944
8 lutego 202320,298-0,65%0,049265
9 lutego 202320,329+0,15%0,049190
10 lutego 202320,054-1,35%0,049865
13 lutego 202319,895-0,79%0,050265
14 lutego 202320,012+0,59%0,049970
15 lutego 202319,973-0,19%0,050067
16 lutego 202319,872-0,51%0,050322
17 lutego 202319,731-0,71%0,050681
20 lutego 202319,655-0,38%0,050876
21 lutego 202319,608-0,24%0,050998
22 lutego 202319,598-0,06%0,051027
23 lutego 202319,451-0,75%0,051411
24 lutego 202319,503+0,26%0,051275
27 lutego 202319,378-0,64%0,051606
28 lutego 202319,448+0,36%0,051419

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.