Initask FX

Kurs EUR/MXN, styczeń 2023

Średnia: 20,457 MXN

W okresie styczeń 2023 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 20,457 MXN za 1 EUR, minimum 20,219 w dniu 18 stycznia 2023, maksimum 20,832 w dniu 2 stycznia 2023. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 20,832 na 20,396 (-2,09%).

2 stycznia 202331 stycznia 2023

Maksimum 20,832 MXN (2 stycznia 2023) Minimum 20,219 MXN (18 stycznia 2023)

Średnia20,457
Minimum20,219 (18 stycznia 2023)
Maksimum20,832 (2 stycznia 2023)
Pierwszy kurs20,832
Ostatni kurs20,396
Zmiana-2,09%
Dni22

Styczeń 2023

Data1 EURZmiana1 MXN
2 stycznia 202320,832-0,12%0,048004
3 stycznia 202320,528-1,46%0,048713
4 stycznia 202320,449-0,38%0,048901
5 stycznia 202320,541+0,45%0,048683
6 stycznia 202320,265-1,35%0,049347
9 stycznia 202320,483+1,08%0,048822
10 stycznia 202320,530+0,23%0,048709
11 stycznia 202320,496-0,17%0,048791
12 stycznia 202320,375-0,59%0,049081
13 stycznia 202320,439+0,32%0,048926
16 stycznia 202320,358-0,40%0,049121
17 stycznia 202320,399+0,20%0,049021
18 stycznia 202320,219-0,88%0,049458
19 stycznia 202320,544+1,60%0,048677
20 stycznia 202320,486-0,28%0,048813
23 stycznia 202320,443-0,21%0,048917
24 stycznia 202320,460+0,09%0,048875
25 stycznia 202320,436-0,12%0,048933
26 stycznia 202320,527+0,45%0,048715
27 stycznia 202320,368-0,78%0,049097
30 stycznia 202320,487+0,59%0,048811
31 stycznia 202320,396-0,44%0,049029

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.