Initask FX

Kurs EUR/MXN, luty 2024

Średnia: 18,443 MXN

W okresie luty 2024 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 18,443 MXN za 1 EUR, minimum 18,320 w dniu 6 lutego 2024, maksimum 18,619 w dniu 1 lutego 2024. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 18,619 na 18,497 (-0,66%).

1 lutego 202429 lutego 2024

Maksimum 18,619 MXN (1 lutego 2024) Minimum 18,320 MXN (6 lutego 2024)

Średnia18,443
Minimum18,320 (6 lutego 2024)
Maksimum18,619 (1 lutego 2024)
Pierwszy kurs18,619
Ostatni kurs18,497
Zmiana-0,66%
Dni21

Luty 2024

Data1 EURZmiana1 MXN
1 lutego 202418,619+0,20%0,053707
2 lutego 202418,558-0,33%0,053885
5 lutego 202418,478-0,43%0,054118
6 lutego 202418,320-0,86%0,054585
7 lutego 202418,382+0,34%0,054401
8 lutego 202418,378-0,02%0,054414
9 lutego 202418,445+0,37%0,054216
12 lutego 202418,370-0,40%0,054436
13 lutego 202418,427+0,31%0,054268
14 lutego 202418,356-0,39%0,054478
15 lutego 202418,3560,00%0,054478
16 lutego 202418,354-0,01%0,054485
19 lutego 202418,370+0,09%0,054437
20 lutego 202418,379+0,05%0,054409
21 lutego 202418,438+0,32%0,054236
22 lutego 202418,507+0,37%0,054034
23 lutego 202418,509+0,01%0,054028
26 lutego 202418,547+0,21%0,053916
27 lutego 202418,522-0,14%0,053990
28 lutego 202418,480-0,23%0,054112
29 lutego 202418,497+0,09%0,054063

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.