Initask FX

Kurs EUR/MXN, lipiec 2025

Średnia: 21,835 MXN

W okresie lipiec 2025 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/MXN. Średnia wyniosła 21,835 MXN za 1 EUR, minimum 21,546 w dniu 31 lipca 2025, maksimum 22,140 w dniu 3 lipca 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 22,064 na 21,546 (-2,35%).

1 lipca 202531 lipca 2025

Maksimum 22,140 MXN (3 lipca 2025) Minimum 21,546 MXN (31 lipca 2025)

Średnia21,835
Minimum21,546 (31 lipca 2025)
Maksimum22,140 (3 lipca 2025)
Pierwszy kurs22,064
Ostatni kurs21,546
Zmiana-2,35%
Dni23

Lipiec 2025

Data1 EURZmiana1 MXN
1 lipca 202522,064-0,12%0,045324
2 lipca 202522,036-0,13%0,045381
3 lipca 202522,140+0,47%0,045167
4 lipca 202521,934-0,93%0,045590
7 lipca 202521,971+0,17%0,045515
8 lipca 202521,855-0,53%0,045757
9 lipca 202521,754-0,46%0,045969
10 lipca 202521,842+0,41%0,045783
11 lipca 202521,890+0,22%0,045682
14 lipca 202521,840-0,23%0,045787
15 lipca 202521,819-0,10%0,045831
16 lipca 202521,825+0,02%0,045820
17 lipca 202521,778-0,21%0,045917
18 lipca 202521,809+0,14%0,045853
21 lipca 202521,778-0,14%0,045918
22 lipca 202521,826+0,22%0,045818
23 lipca 202521,879+0,24%0,045706
24 lipca 202521,821-0,26%0,045827
25 lipca 202521,765-0,26%0,045946
28 lipca 202521,714-0,23%0,046054
29 lipca 202521,695-0,09%0,046094
30 lipca 202521,619-0,35%0,046255
31 lipca 202521,546-0,34%0,046413

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.