Initask FX

Kurs EUR/NOK, sierpień 2024

Średnia: 11,789 NOK

W okresie sierpień 2024 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/NOK. Średnia wyniosła 11,789 NOK za 1 EUR, minimum 11,641 w dniu 29 sierpnia 2024, maksimum 12,111 w dniu 5 sierpnia 2024. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,746 na 11,662 (-0,72%).

1 sierpnia 202430 sierpnia 2024

Maksimum 12,111 NOK (5 sierpnia 2024) Minimum 11,641 NOK (29 sierpnia 2024)

Średnia11,789
Minimum11,641 (29 sierpnia 2024)
Maksimum12,111 (5 sierpnia 2024)
Pierwszy kurs11,746
Ostatni kurs11,662
Zmiana-0,72%
Dni22

Sierpień 2024

Data1 EURZmiana1 NOK
1 sierpnia 202411,746-0,60%0,085132
2 sierpnia 202411,929+1,55%0,083829
5 sierpnia 202412,111+1,52%0,082571
6 sierpnia 202412,001-0,91%0,083330
7 sierpnia 202411,781-1,83%0,084882
8 sierpnia 202411,883+0,86%0,084157
9 sierpnia 202411,829-0,45%0,084534
12 sierpnia 202411,774-0,46%0,084929
13 sierpnia 202411,797+0,19%0,084767
14 sierpnia 202411,767-0,26%0,084987
15 sierpnia 202411,745-0,18%0,085139
16 sierpnia 202411,819+0,62%0,084613
19 sierpnia 202411,735-0,71%0,085219
20 sierpnia 202411,682-0,44%0,085598
21 sierpnia 202411,6830,00%0,085594
22 sierpnia 202411,768+0,73%0,084973
23 sierpnia 202411,802+0,28%0,084731
26 sierpnia 202411,778-0,20%0,084900
27 sierpnia 202411,723-0,47%0,085302
28 sierpnia 202411,712-0,09%0,085383
29 sierpnia 202411,641-0,61%0,085903
30 sierpnia 202411,662+0,18%0,085749

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.